Transport HDS

HDS to skrót od "hydrauliczny dźwig samochodowy". Jest to rodzaj dźwigu samochodowego, który montuje się na samochodach ciężarowych. Dźwig tego typu umożliwia ciężarówkom samodzielny załadunek i rozładunek. Zwykle jego nośność sięga do kilku ton. Nazywa się go także "żurawiem przeładunkowym".

Jest to urządzenie niezwykle praktyczne w przypadku transportu ciężkich i dużych rozmiarowo towarów i konstrukcji. Sprawdza się więc świetnie w przypadku szamba betonowego. Umożliwia nie tylko jego bezpieczny transport na miejsce jego instalacji, ale także sprawne umieszczenie w wykopie. Operator dźwigu HDS musi uzyskać niezbędną wiedzę na temat jego użycia udokumentowaną uprawnieniami po zdaniu egzaminu państwowego pod okiem Urzędu Dozoru Technicznego.

Ekobet oferuje transport zakupionego szamba betonowego na miejsce jego montażu także poza Radomiem oraz jego instalację. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz posiadane uprawnienia pozwalają na wykonanie wszystkich tych czynności w sposób sprawny, bezpieczny i zgodny z przepisami.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.