Szamba ekologiczne

Szamba ekologiczne charakteryzują się kilkoma cechami, które sprawiają, że ich funkcjonowanie jest przyjazne środowisku oraz użytkownikom. Pierwszą z tych cech jest ich szczelność. Dzięki szczelnie zamontowanemu zbiornikowi żadne nieczystości nie wydobywają się z niego i nie przenikają do gruntu. Ma to też znaczenie z ekonomicznego punktu widzenia, ponieważ szczelne szamba nie wpuszczają do wewnątrz wód gruntowych, które mogłyby podnosić poziom znajdujących się w nim ścieków.

Drugą cechą ekologicznego szamba jest jego wykonanie z niezagrażającego środowisku i przede wszystkim trwałego materiału. Zbiorniki takie są odporne na mechaniczne uszkodzenia i mogą służyć przez wiele lat bez konieczności ich wymiany.

O tym, że produkowane przez nas szamba nie zagrażają środowisku ani użytkownikom, dowodzą liczne certyfikaty jakości oraz atesty. Gwarantujemy niezawodne produkty zgodne z obowiązującymi normami i przepisami. Kupno szamba betonowego to dobra decyzja, która ułatwi gospodarstwu domowemu sprawne funkcjonowanie.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.