Udrażnianie kanalizacji

To, czy kanalizacja w domu będzie działała prawidłowo, zależne jest od jej budowy i właściwego projektu. Czasem jednak nawet najlepiej zainstalowana kanalizacja może być niedrożna. Niezależnie od tego, czy korzystamy z szamba przydomowego, czy z kanalizacji miejskiej, rury wewnątrz naszego domu muszą być drożne, by właściwie odprowadzać ścieki.

Do zlewu lub odpływu czasem dostają się przedmioty, które są przyczyną zatorów. Pierwszą oznaką niedrożnych rur jest wolne spływanie wody. Z czasem zator się powiększa i ciężko jest go usunąć za pomocą przepychacza sanitarnego. Dlatego warto się wtedy wspomagać różnego rodzaju środkami, których zadaniem jest rozpuszczenie substancji, z których powstał zator. Przy wybieraniu środka do udrażniania kanalizacji warto zwrócić uwagę na to, czy jest bezpieczny dla konkretnego rodzaju rur i uszczelek zamontowanych w naszym domu. Warto też rozejrzeć się za środkami przyjaznymi środowisku, posiadającymi właściwości biodegradowalne.

Dzięki właściwej dbałości o drożność rur nasza instalacja sanitarna będzie działała prawidłowo, sprawnie odprowadzając wszystkie ścieki do szamba lub kanalizacji miejskiej.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.