Dla kogo szambo betonowe?

Szamba betonowe świetnie sprawdzają się w wielu przypadkach. Dla kogo są najlepszym rozwiązaniem?

Ścieki produkowane są w każdym domu. Osoby, których domy mają podłączenie do sieci kanalizacyjnej, nie muszą martwić się o ich odprowadzanie. Problem pojawia się jednak, gdy trzeba o odpływ ścieków zadbać na własną rękę. Wtedy świetnym rozwiązaniem jest przydomowe szambo betonowe. Sprawdzi się ono w przypadku każdego domu jednorodzinnego, w którym mieszka kilka osób. Przy ilości od 3 do 6 mieszkańców domu będzie to najbardziej opłacalne rozwiązanie. W zależności od ilości osób, które mieszkają w domu, dobiera się pojemność szamba. Przy 3-4 osobach najbardziej optymalnym i ekonomicznym rozwiązaniem będzie pojemność 10 m3. Wtedy szambo trzeba opróżniać średnio raz w miesiącu, a koszty jego utrzymania są najwygodniejsze.

Przy zamawianiu szamba betonowego warto zapytać doradcę, który wskaże najlepsze rozwiązanie w konkretnym przypadku i poleci dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta produkt.  


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.