Szambo przy domu jednorodzinnym

Brak centralnej kanalizacji, z którym spotykamy się w wielu miejscach, z zwłaszcza w niewielkich miejscowościach, sprawia, że budowa domu wiąże się także z koniecznością zainstalowania zbiornika na powstające w gospodarstwie domowym ścieki. Na rynku dostępnych jest wiele wariantów szamb, firma Ekobet Radom zachęca zaś do zastosowania szamba betonowego o pojemności dostosowanej do potrzeb mieszkającej w domu rodziny.

Jakie są zalety szamb betonowych?

Przede wszystkim są one bardzo trwałe, a ich odporność sprawia, że mogą służyć przez wiele lat. Drugą zaletą jest ich szczelność, wynikająca nie tylko ze specyfiki materiału, z którego są wykonane, ale także z zastosowanych materiałów izolacyjnych. Niemniej ważną kwestią jest ciężar takiego zbiornika. Ma on znaczenie zwłaszcza w przypadku miejsc z wysokim poziomem wód gruntowych. Dzięki dużemu ciężarowi szambo jest stabilnie osadzone w gruncie i nie ma potrzeby stosowania dodatkowych elementów stabilizujących czy form wzmocnienia.

Kolejnym atutem szamb betonowych Ekobet jest to, że dostarczane są bezpośrednio do miejsca instalacji, a ich montaż wykonujemy gratis. Dzięki temu właściciel domu nie musi martwić się o właściwe zainstalowanie i podłączenie zbiornika.  


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.