Szamba Ekobet z atestem PZH

Szamba betonowe Ekobet uzyskały atest Państwowego Zakładu Higieny o numerze HK/W/0223/01/2013. Zakład Higieny Środowiska PZH wydaje atesty między innymi wyrobom z grupy produktów budowlanych i wykończeniowych, motoryzacyjnym, z grupy armatury sanitarnej i rehabilitacyjnej, materiałów i urządzeń służących do uzdatniania wody itd.

Atest ten jest świadectwem, że określony wyrób w żaden sposób nie wpływa negatywnie na zdrowie i środowisko, jeśli jest użytkowany zgodnie z zaleceniami producenta. Atest wydawany jest na podstawie dokumentów i ekspertyz dotyczących składu chemicznego materiałów i budowy urządzeń, opisów technicznych oraz sposobów użytkowania materiałów i urządzeń oraz wyników badań związanych z oddziaływaniem danego produktu na środowisko przyrodnicze. Celem atestacji jest zapobieganie pojawiania się na rynku materiałów i wyrobów, które mogą szkodzić zdrowiu lub środowisku naturalnemu. Atest PZH jest więc gwarancją na to, że szamba betonowe Radom firmy Ekobet spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa i higieny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. 


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.