Kolejny rok z Ekobet

2014 rok dobiegł końca, a był to dla Ekobet rok pracowity i pełen nowych wyzwań. Dziesiątki zadowolonych z naszych produktów i usług klientów są jednak dowodem na to, że sprostaliśmy im najlepiej jak to możliwe. Wykonaliśmy wiele zleceń, rozwinęliśmy się, udoskonaliliśmy naszą ofertę i zdobyliśmy zaufanie kolejnych klientów – a jest to dla nas bezcenne, dlatego też zaliczamy ten rok do wyjątkowo udanych.

Kolejny rok to kolejne wyzwania i szanse – postaramy się je możliwie najlepiej wykorzystać. Zachęcamy do korzystania z naszych usług i do zakupu naszych produktów. Szczelne szamba to ważny element wielu domów, a my gwarantujemy najwyższą jakość i zadowolenie z każdego zakupionego u nas zbiornika. Niech nowy 2015 rok będzie rokiem dobrych inwestycji, słusznych decyzji i trafionych zakupów, a także udanej i satysfakcjonującej współpracy. Dołożymy wszelkich starań, żeby tak było i żeby nasi dotychczasowi i nowi klienci obdarzali nas zaufaniem i byli niezmiennie zadowoleni z oferowanych przez nas usług.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.