Ekobet – Wiarygodna Firma

Firma Ekobet zyskała certyfikat Wiarygodnej Firmy, co jest jednym z wielu dowodów naszej rzetelności i stabilności. Jako wiarygodny partner biznesowy i zaufany usługodawca oraz producent jesteśmy cenieni przez naszych klientów oraz współpracowników.

Produkcja i montaż szczelnych szamb to bardzo ważna dziedzina gospodarki, są to bowiem produkty, na które istnieje duże zapotrzebowanie niezależnie od rejonu Polski – korzystają z nich zarówno firmy i przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne, które potrzebują ich we własnych domach. Firma oferująca takie produkty i usługi musi być godna zaufania i spełniać oczekiwania wielu różnorodnych klientów. Dobra opinia, jaką cieszą się zbiorniki produkowane i montowane przez Ekobet, jest najlepszym dowodem jakości wykonywanych przez nas produktów i usług. Terminowość, rzetelność i dbałość o klienta to nasze priorytety, a solidność wykonania i szczelność oferowanych przez nasza firmę szamb to cechy, którymi zjednujemy sobie kolejnych klientów. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług, produktów oraz zdobytej wiedzy i doświadczenia.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.