Odpowiednia wielkość szamba to oszczędność

Podczas podejmowania decyzji na temat pojemności szamba przydomowego wiele osób staje przed dylematem – czy wybrać mniejsze, ale cenowo tańsze szambo, czy większe, ale odrobinę droższe. Należy jednak pamiętać, że mniejsze szambo betonowe oznacza konieczność częstszego opróżniania, ponieważ szybciej się zapełnia. Wywożenie zawartości szamba każdorazowo wiąże się z kosztami, dlatego też warto wybrać optymalną opcję – taką, by zbiornik trzeba było opróżniać nie częściej niż raz na kilkanaście dni.

Należy tu wziąć pod uwagę ilość członków rodziny mieszkających w domu, a także średnie dotychczasowe zużycie wody, co pozwoli oszacować ilość powstających ścieków. Odpowiednio dobrana pojemność szamba będzie skutkowała tańszym eksploatowaniem i mniej kłopotliwym opróżnianiem go. Dlatego jeśli decydujesz się na szambo betonowe Radom, zastanów się, czy nie lepiej jest zapłacić odrobinę więcej za większy zbiornik, ale oszczędzać potem w związku z jego opróżnianiem. Jeśli natomiast ilość ścieków powstająca w Twoim domu jest niewielka, zdecyduj się na mniejszy zbiornik, który w zupełności spełni Twoje oczekiwania.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.