Szamba z najlepszego materiału

Specjalizujemy się w produkowaniu i montowaniu szczelnych zbiorników betonowych o różnych wielkościach i różnym przeznaczeniu. Zbiorniki te służą np. do zbierania wody deszczowej, szamba i gnojówki. Są zaizolowane, dzięki czemu zachowują szczelność.

Produkowane przez Ekobet zbiorniki wytworzone są z typów betonu od B-20 do B-30 i zbrojone prętami żebrowanymi 34GS na kruszywie budowlanym - kruszywie dolomitowym. Zawierają dodatek hydroplastu H, czyli środka, którego zadaniem jest zwiększanie wodoodporności tworzyw cementowych, także betonu. Dzięki temu wykorzystywany przez nas materiał jest wyjątkowo wodoszczelny, odporny na wpływ wody pod ciśnieniem, mniej kurczliwy, lepiej odporny na działanie mrozu, a także bardziej przyczepny do stali zbrojeniowej. Dzięki użytemu hydroplastowi H szambo betonowe służy przez dłuższy czas i jest odporne na działanie wód gruntowych.

Produkowane przez Ekobet zbiorniki posiadają właściwe atesty, aprobaty techniczne i certyfikaty jakości. Posiadamy także protokoły szczelności wszystkich zbiorników, które produkujemy i sprzedajemy.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.