Budowa szczelnego szamba

Szamba buduje się na terenach, na których nie ma możliwości przyłączenia do sieci kanalizacyjnej. Budowa szczelnego szamba umożliwia gromadzenie ścieków w pobliżu budynku. Wybudowanie szamba jest określone przepisami prawnymi i procedurami, podobnie zresztą jak sama jego konstrukcja. Szambo sprawdzi się w sytuacji, gdy działka jest zbyt mała, by można było zmieścić na niej przydomową oczyszczalnię ścieków. Jego zakup i montaż jest też dużo tańszy niż budowa takiej oczyszczalni, a samo użytkowanie w wielu przypadkach jest dużo bardziej ekonomiczne.

Istnieją różne rodzaje zbiorników na nieczystości, a jednym z nich, bardzo często stosowanym, jest szambo betonowe. Jest ono szczelne i ekologiczne, a jego typ i pojemność dobrać można do indywidualnych potrzeb. Zaletą szamba betonowego jest też jego stabilność oraz niedrogie użytkowanie (które ogranicza się właściwie tylko do wywozu nieczystości). Szczelność szamba to jego bardzo ważna cecha, dlatego należy decydować się tylko na zbiorniki posiadające odpowiednie certyfikaty jakości i pochodzące od najlepszych producentów.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.