Jak dobrać odpowiednie szambo?

Przy wyborze szamba trzeba wziąć pod uwagę takie parametry jak jego wielkość, pojemność oraz typ konstrukcji. W naszej ofercie posiadamy wiele rodzajów szamb. Oferujemy fachowe doradztwo w doborze szamba dostosowanego do indywidualnych potrzeb Klientów. Pracownicy naszej firmy zapoznają się z Państwa oczekiwaniami i zaproponują najbardziej odpowiednie rozwiązanie, przedstawiając pełen zakres naszych produktów i usług.

W ofercie posiadamy szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. W każdym z tych przypadków proponujemy też wybór między szambem jednoczęściowym a dwuczęściowym. Pojemność szamb waha się pomiędzy 3 a 22 tysiącami litrów. Zarówno typ szamba, jak i jego pojemność dobieramy indywidualnie po zapoznaniu się z oczekiwaniami Klienta. Wszystkie nasze zbiorniki posiadają niezbędne atesty i certyfikaty jakości. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – zapewniamy, że odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości oraz pomożemy wybrać produkt, który spełni Państwa oczekiwania.


Menu

Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju Profesjonalny montaż i załadunek GRATIS

Nasze atesty

Nasze zbiorniki posiadają atest PZH o numerze HK/W/0223/01/2013, aprobatę techniczną numer AT-15-9167/2013 certyfikat jakości betonu, deklaracje zgodności, projekt techniczno-budowlany zbiornika na gnojówkę i gnojowicę oraz ścieki bytowe oraz protokół szczelności każdego wyprodukowanego zbiornika.